Dla klienta w De Meern (Utrecht) działającego w sektorze metalurgicznym poszukujemy pracowników do pracy przy produkcji sprężyn.

Opis stanowiska pracy

  • obsługa maszyny
  • przygotowanie sprężyn do malowania proszkowego
  • układanie sprężyn w przeznaczonych do tego kontenerach
  • ściąganie pomalowanych produktów z maszyny
  • wygładzanie, kontrola jakości pomalowanych produktów

Kim jesteś?

  • doświadczenie techniczne,
  • doświadczenie jako operator CNC (mile widziane)
  • własne zakwaterowanie w okolicach Utrecht oraz własny transport
  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację.

Co oferujemy?

  • tygodniowe wynagrodzenie
  • opiekę polskiego koordynatora
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość ubezpieczenie
  • przy dobrym funkcjonowaniu praca na dłuższy okres czasu

Nasz klient specjalizuje się w produkcji sprężyn metalowych m.in. dla przemysłu motoryzacyjnego. Praca polega wytwarzaniu i obróbce wyrobów metalowych, co wiąże się z różnymi zadaniami, takimi jak; pomoc w wykonywaniu sprężyn (samochodowych), szlifowaniu, epoksydowaniu, pakowaniu i innych czynnościach produkcyjnych.

Czy wzbudziliśmy Twoje zainteresowanie? Chciałbyś otrzymać więcej informacji?

Koniecznie skontaktuj się z nami !!

7251 KP Vorden

Tel: 0682314265