Poszukiwany !! Poszukiwana !!

Opis stanowiska pracy

Na tym ciekawym stanowisku będziesz pracować dla miłej i stabilnej firmy . Produkują części maszyn dla różnych gałęzi przemysłu, więc praca jest bardzo różnorodna. Jako pracownik montażu Twoja praca polega głównie na montażu drobnych elementów mechanicznych i elektrycznych.

W dziale montażu montowane i testowane są różne części. Oznacza to, że praca jest zarówno wykonywana metodą mechaniczną, jak i elektryczną. Począwszy od cięcia stalowych rdzeni, poprzez prasowanie części, aż po okablowanie i lutowanie urządzeń i płytek drukowanych. Kiedy są one gotowe, są testowane i pakowane. Pracujesz razem w zespole, w którym każdy ma oczywiście swoją specjalizację, ale w którym możesz wykonywać jak najwięcej różnych prac samodzielnie.

Kim jesteś?

Jeśli:

  • Masz doświadczenie lub powinowactwo z technicznymi pracami montażowymi.
  • Posiadasz doświadczenie w lutowaniu (dodatkowy atut).
  • Lubisz wykonywać prace związane z obsługą mechanizmów jak i elektryki.
  • Jesteś krytyczny i zdolny do testowania i sprawdzania własnej pracy.
  • Po gruntownym przeszkoleniu jesteś zdolny do samodzielnej pracy
  • Rozmawiasz w języku angielskim bądź holenderskim w stopniu dobrym
  • Mieszkasz w okolicahc Lochem (nie jest wymogiem koniecznym, możliwe jest zakwaterowanie)

To szukamy właśnie Ciebie !!

Co oferujemy?

Co możemy ci zaoferować?

  • Zróżnicowaną funkcję.
  • Przestrzeń dla rozwoju osobistego.
  • Perspektywe stałego zatrudnienia.
  • Konkurencyjne wynagrodzenie.
  • Opieke polskich koordynatorów
  • Możliwe zakwaterowanie (prawo jazdy wymagane)

Firma produkuje i dostarcza kompletne rozwiązania dla kontroli wyładowań elektrostatycznych w Europie, Afryce i na Bliskim Wschodzie.

Poszukujesz pracy w sektorze technicznym? Lubisz pracę pełną wyzwań? Chcesz rozwijać swoje umiejętności? Zapraszamy do kontaktu!!

7251 KP Vorden

Tel: 0682314265