Masz doświadczenie jako piaskarz?

Opis stanowiska pracy

  • obróbka wykończeniowa wyrobów ze stali nierdzewnej wykorzystywana przy produkcji maszyn, zbiorników, instalacji transportowych i przetwórczych
  • piaskowanie za pomocą drobnych kuleczek szklanych (hydropiaskowanie/szkiełowanie)

Rozmawiasz w języku angielskim, niemieckim lub holenderskim w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację i posiadasz doświadczenie jako piaskarz?

Chciałbyś dalej rozwijać swoje umiejętności?

To świetnie!! Skontaktuj się z nami wysyłając swoje CV lub zadzwoń na podany numer telefonu

Co oferujemy?

  • Umowę o pracę na warunkach holenderskich.
  • Pracę na długi okres czasu.
  • Stawkę godzinową adekwatną do posiadanych kwalifikacji.
  • Opiekę polskiego koordynatora.
  • Możliwość rozwoju zawodowego

Nasz klient to prężnie rozwijająca się firma w której pracuje około 50-ciu wykwalifikowanych pracowników. Wykonywane są tam części które następnie wykorzystywane są w produkcji miedzy innymi zbiorników czy też maszyn dla przemysłu spożywczego.

7251 KP Vorden

Tel: +31682314265