Lubisz zakasać rękawy i czujesz się jak w domu w dużym magazynie?

Opis stanowiska pracy

Dla dużego centrum dystrybucyjnego w 's-Heerenberg poszukujemy pracowników logistyki na zlecenie różnych agencji pracy tymczasowej. (Zmiana dzienna).  Doświadczenie nie jest wymagane, ale jest miłe.

  • Umiejętność radzenia sobie z wyzwaniami z obszaru logistyki
  • Jesteś zmotywowany do pracy
  • Jesteś elastyczny
  • Jesteś prawdziwym poszukiwaczem wyzwań
  • Doskonale funkcjonujesz w środowisku zespołowym

Co oferujemy?

  • Duża różnorodność: żaden dzień nie jest taki sam
  • Stanowisko pełne wyzwań z możliwością rozwoju osobistego
  • opiekę polskiego koodynatora

W centrum logistycznym w 's-Heerenberg i okolicach różne produkty są przechowywane, pakowane, przepakowywane i etykietowane. Produkty są bardzo zróżnicowane, od odzieży i przyborów toaletowych po detergenty. Praca jest zarówno stojąca, jak i siedząca, a ze względu na charakter pracy, odpowiednia dla mężczyzn i kobiet.

Więcej informacji

Skontaktuj się z nami jeśli interesuje cię ta oferta !!

7251 KP Vorden

Tel: +31682314265