Dla firmy w miejscowości Wijhe poszukujmy pracownika który będzie odpowiedzialny za montaż. Lubisz montować, potrafisz podołać odpowiedzialności i jesteś nastawiony na wynik? W takim razie szukamy właśnie Ciebie!!

Opis stanowiska pracy

Praca na tym stanowisku odbywa się w systemie zmianowym, w godzinach od 06.00 do 14.30 lub od 07.30 do 16.30. Firma planuje w najbliższym czasie przejść na system dwuzmianowy. Zmiana poranna będzie wtedy trwała od 06.00 do 14.00, a druga zmiana od 14.00 do 22.00.

Do twoich obowiązków będzie należało :

  • przygotowywanie i montaż podzespołów,
  • montaż gotowych elementów według otrzymanych instrukcji
  • kontrola jakości pakowanie gotowego asortymentu

  • przede wszystkim musi cię cechować dokładność i zaangażowanie w wykonywaną pracę
  • porozumiewanie się w języku angielskim bądź holenderskim nie jest dla ciebie przeszkodą
  • posiadasz wiedzę i doświadczenie techniczne
  • Poszukujesz pracy na długi okres czasu
  • Potrafisz czytać z rysunku technicznego
  • Posiadasz prawo jazdy kat. B i swoje zakwaterowanie w okolicach Wijhe

Co oferujemy?

  • pracę w innowacyjnej firmie
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • wynagrodzenie około € 2.100,- brutto miesięcznie;
  • pomoc polskiego koordynatora
  • możliwe ubezpieczenie zdrowotne

Nasz klient specjalizuje się w rozwoju, produkcji i sprzedaży wysokiej jakości komponentów do zastosowań branży grzewczo-wentylacyjnej (HVAC). W ponad 70 krajach oferują skuteczne i innowacyjne rozwiązania w zakresie budownictwa mieszkaniowego, komercyjnego i energii odnawialnej.

Jest to firma rodzinna , która z biegiem lat rozrosła się do dużej innowacyjnej organizacji o zasięgu międzynarodowym. Jednak w obrębie oddziałów można zauważyć, że nadal panuje tam kultura rodzinna. Jakość jest dla tej firmy najważniejsza, a klienci oczekują również, że zostanie ona zagwarantowana. W celu utrzymania nazwy/reputacji firmy, wszystkie produkty wytwarzane w tej organizacji są dokładnie testowane na każdym etapie procesu i otrzymują znak jakości. Firma ma niską rotację personelu, a kilku pracowników pracuje w firmie od ponad 20 lat.

Ta oferta dotyczy stanowiska strukturalnego, na którym pracodawca zamierza zaoferować długoterminowe zatrudnienie. Jeśli pracownik dobrze się sprawdza, możliwe jest zawarcie umowy o pracę na czas nieokreślony. Czy wzbudziliśmy Twoje zainteresowanie? Zgłoś się teraz i dołącz swoje CV.

7251 KP Vorden

Tel: +31682314265