Jesteś doświadczonym operatorem poszukującym nowego wyzwania? Więc nie szukaj dalej i zapoznaj się z naszą ofertą!

Opis stanowiska pracy

Dla klienta w Deventer poszukujemy operatora, który wzmocni zespół. Wraz ze swoim teamem jesteś odpowiedzialny za optymalną pracę linii produkcyjnej.

W zależności od Twojej wiedzy i doświadczenia rozpoczniesz pracę na jednej z 7 maszyn,  które różnią się stopniem złożoności. Jeśli opanujesz całkowicie jedną maszynę, będziesz mógł rozwijać swoją wiedzę i umiejętnosci na kolejnych maszynach.  Z biegiem czasu sprawdzimy, na jakiej maszynie czujesz się najlepiej.

Praca jest 5-cio zmianowa

Do twoich zadań będzie należało:

  • Obsługa maszyn produkcyjnych
  • Kontola jakosci oraz konserwacja maszyn
  • Monitorowanie sprawnego procesu produkcyjnego
  • Utrzymacie czystości w miejscu pracy

Kim jesteś?

Jesteś idealnym kandydatem jeśli:

  • Znasz język angielski w stopniu komunikatywnym
  • Masz doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Lubisz pracować w czystych warunkach i sam dbasz o porządek na stanowisku pracy
  • Jesteś chętny by pracować w systemie 5-cio zmianowym

Co oferujemy?

Co możemy Ci zaoferować:

  • Pracę w innowacyjnej firmie
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Pomoc polskiego koordynatora
  • Możliwe zakwaterowanie i ubezpieczenie zdrowotne
  • Dobre wynagrodzenie, uzależnione od wiedzy i doświadczenia + 28% dodatek zmianowy;

Nasz klient to producent i dystrybutor wysokiej jakości opakowanioń dla sektora spożywczego. Ich bogate doświadczenie w dziedzinie opakowań termokurczliwych jest bezkonkurencyjne. Ich produkty umożliwiają dostarczenie innowacyjnych i zautomatyzowanych rozwiązań w zakresie prezentacji produktów, które pomagają zmaksymalizować okres przydatności do spożycia i zwiększyć atrakcyjność wizualną.

Jestes zainteresowany?? W takim razie nie wahaj się aplikować! Można to łatwo zrobić za pomocą przycisku

Umówimy się z Tobą na spotkanie.

7251 KP Vorden

Tel: 0682314265