Praca na stanowisku pracownika obróbki metalu w systemie dziennym, dużo swobody, różnorodności i dobra atmosfera w pracy. To brzmi dobrze, prawda?

Opis stanowiska pracy

W tym zawodzie montujesz nadwozia dostosowane do potrzeb klienta zgodnie z rysunkiem. Na przykład nadwozia naczep, nadwozia przyczep, nadwozia żurawi i systemy ramion hakowych. Wykonywane są również naprawy karoserii, hydrauliki, podnośników i dźwigów. Wykonują również specjalne przebudowy samochodów ciężarowych lub autobusów roboczych. Więc jak widać jest wiele wyzwań.

Kim jesteś?

Jeśli:

  • Jesteś dostępny w pełnym wymiarze godzin
  • Masz doświadczenie przy montażu , spawaniu i w pracy z tokarką
  • Potrafisz czytać rysunek techniczny
  • Rozmawiasz w języku angielskim lub holenderskim w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację
  • Mieszkasz w okolicach Emmen i posiadasz własny transport ( mile widziane)

To szukamy właśnie Ciebie!!

Co oferujemy?

Co możemy ci zaoferować?

  • Pracę na długi okres czasu
  • Stawkę godzinową zgodną z CAO Klein metaal Carrosseriebedrijven
  • Przyjemne środowisko pracy
  • Opiekę polskiego koordynatora

Będziesz pracować w firmie zajmującej się produkcją karoserii w Emmen. Firma ta rozpoczęła swoją działalność 85 lat temu i do dziś jest ważnym graczem w branży producentów karoserii w regionie Emmen.

Posiadasz doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku? Jesteś gotowy na nowe wyzwania? Zadzwoń do nas lub wyślij swoje CV. Skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to możliwe

7251 KP Vorden

Tel: +31682314265