Szukasz pracy w miłej atmosferze z szansą na stały kontrakt? A może szukasz pracy na pół etatu? Koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą.

Opis stanowiska pracy

Na tym stanowisku mamy dwie możliwości:

  • Pracownik produkcji linia płytowa (niepełny etat 16-24 godz.)

Będziesz pracować na różnych maszynach, które tworzą linię produkcyjną o długości 20 metrów. Ta linia produkcyjna jest początkiem procesu produkcyjnego w fabryce. W tej linii materiał arkuszowy jest klejony, sklejany i zwijany w jeden arkusz kompozytowy. Arkusz ten jest następnie gotowy do cięcia lub do dostarczenia klientowi. Do transportu materiałów używasz wózka widłowego, dlatego wymagane jest posiadanie uprawnień na wózek widłowy (potrafisz jeździć ale nie posiadasz certyfikatu? żaden problem, zorganizujemy ci kurs)

  • Operator maszyny klejącej. (pełny etat-40 godz)

Będziesz pracować na maszynie do klejenia krawędzi, gdzie obrabiane są panele; będziesz to robić razem z kolegą obsługującym maszynę, z którym będziesz się również dużo komunikować. Po przetworzeniu płyt przez maszynę, przeprowadza się kontrolę jakości i płyty są przygotowywane do dalszej obróbki lub do dostarczenia do klienta.

Kim jesteś?

Jeśli:

  • Rozmawiasz w języku angielskim w stopniu komunikatywnym
  • Posiadasz doświadczenie w produkcji
  • Chcesz pracować w niepełnym lub pełnym wymiarze godzin na zmiany dzienne
  • Potrafisz jeździć wózkiem widłowym
  • Posiadasz pozytywne nastawienie do pracy
  • Twoją mocną stroną jest pracowitość i dobra kondycja fizyczna

To szukamy właśnie Ciebie !!

Co oferujemy?

  • Praca w niepełnym lub pełnym wymiarze godzin (w zależności od życzenia) na dziennych zmianach w miłym środowisku pracy przez długi czas.
  • Wynagrodzenie godzinowe brutto 11,50.
  • Opiekę polskiego koordynatora
  • Możliwość ubezpieczenia zdrowotnego
  • Przy dobrym funkcjonowaniu praca na dłuższy okres czasu

Naszym klientem jest rozwijająca się firma zajmująca się obróbką blacharską (drewno). Dostarczają półprodukty dla przemysłu meblowego i wyposażenia wnętrz. Nowa hala produkcyjna w Wehl wyposażona jest w wysokiej klasy przemysłowy park maszynowy, w którym produkty poddawane są pełnej obróbce mechanicznej, począwszy od przyklejania materiału płytowego, poprzez cięcie, klejenie krawędzi i obróbkę CNC płyt, aż po montaż części w dziale montażu

Czy wzbudziliśmy Twoje zainteresowanie? Chciałbyś otrzymać więcej informacji?

Koniecznie skontaktuj się z nami !!

7251 KP Vorden

Tel: +31682314265