Szukasz pracy w pełnym wymiarze godzin, na dziennej zmianie w Deventer? W takim razie nasza oferta może Cię zainteresować!!

Opis stanowiska pracy

Dla firmy zajmującej się sortowaniem używanej odzieży w Deventer poszukujemy pracowników magazynowych w pełnym wymiarze godzin (od 7.30 do 16.30). Wraz ze swoim zespołem (+- 10 osób) będziesz odpowiedzialny za sortowanie przychodzących towarów na "nadające się" i "nienadające się" do dalszego użytku.

Jest to praca w pełnym wymiarze godzin, 40 godzin tygodniowo, od poniedziałku do piątku.

Kim jesteś?

Jeśli:

  • mieszkasz w okolicach Deventer i posiadasz swój transport
  • posiadasz minimalne doświadczenie w produkcji lub magazynie,
  • poszukujesz pracy stabilnej na długi okres czasu ,
  • jesteś sumienny/-a i zaangażowany/-a w wykonywaniu powierzonych zadań
  • potrafisz pracować w zespole
  • rozmawiasz w języku angielskim lub holenderskim w stopniu podstawowym

To szukamy właśnie Ciebie !!

Co oferujemy?

Co możemy Ci zaoferować?

  • umowę na holenderskich warunkach
  • ubezpieczenie zdrowotne
  • stawkę początkową 10,53 € brutto/na godzinę
  • pracę na długi okres czasu z możliwością otrzymania kontraktu bezpośrednio od pracodawcy
  • stałą opiekę polskojęzycznego koordynatora
  • wynagrodzenie w systemie tygodniowym

Nasz klient posiada 4 lokalizacje w Holandii i zaopatruje w swoje produkty ponad 10 sklepów w całym kraju.

Więcej informacji

Masz więcej pytań ? Koniecznie skontaktuj się z nami !!

7251 KP Vorden

Tel: 0682314265