Poszukujemy pracowników produkcyjnych w Lichtenvoorde

Opis stanowiska pracy

Jako pracownik produkcji wykonujesz wszystkie typowe zadania produkcyjne. Przetwarzanie tworzyw sztucznych jest jednym z Twoich głównych zadań. Za pomocą wózka widłowego zapewniasz dostawę/dostarczenie materiału na taśmę produkcyjną, a następnie sortujesz go ręcznie. Nauczysz się podstaw recyklingu tworzyw sztucznych, w szczególności rozpoznawania różnych rodzajów tworzyw sztucznych i ich jakości. Będziesz dbał o to, aby proces produkcji przebiegał sprawnie, a produkty z tworzyw sztucznych były prawidłowo przetwarzane.

Kim jesteś?

Jeśli :

  • Posiadasz ważny certyfikat na wózek widłowy lub jesteś gotowy do jego uzyskania;
  • Masz doświadczenie w prowadzeniu wózka widłowego;
  • Jesteś osobą gotową do działania i chętną do pracy w systemie 2/3 zmianowym.
  • Mieszkasz w okolicach (możliwe jest zakwaterowanie lecz potrzebujesz swojego transportu)
  • Rozmawiasz w języku angielskim lub niemieckim bądź holenderskim w stopniu komunikatywnym
  • Nie boisz się nowych wyzwań i jesteś zmotywowany do pracy

To szukamy właśnie ciebie!!

Co oferujemy?

Praca w pełnym wymiarze godzin w systemie 2- lub 3-zmianowym u stabilnego i rozwijającego się pracodawcy. Będziesz pracować w koleżeńskim zespole i otrzymywać dodatek zmianowy za wszystkie przepracowane godziny. Jeśli praca odpowiada obu stronom, zawierana jest umowa z klientem. 21% dodatek za wszystkie godziny przepracowane w systemie trzyzmianowym i 13% dodatek za wszystkie godziny przepracowane w systemie dwuzmianowym.

Ponadto będziesz mógł liczyć na pomoc polskiego koordynatora , możemy zapewnić ci ubezpieczenie zdrowotne oraz w razie potrzeby zakwaterowanie (Wymagany własny transport)

Nasz klient prowadzi działalność w zakresie recyklingu tworzyw sztucznych. Jest to rozwijająca się firma, w której panuje miła i koleżeńska atmosfera.

Więcej informacji

Jeśli masz więcej pytań skontaktuj się z nami.

7251 KP Vorden

Tel: 0682314265