Lubisz pracować w logistyce a praca w systemie zmianowym nie jest dla ciebie problemem? W takim razie zapoznaj się z nasza ofertą.

Opis stanowiska pracy

Dla naszego klienta w miejscowości Holten poszukujemy pracowników logistycznych:

  • order picker- zbieranie zamówień
  • operatorów wózków widłowych wysokiego składowania / reachtruck
  • pracowników do załadunku i rozładunku ciężarówek

Praca odbywa się na chłodni. Jest zróżnicowana temperatura.

Praca jest w systemie dwu- i trzy zmianowym

Kim jesteś?

  • znajomość języka anielskiego w stopniu komunikatywnym
  • doświadczenie na podobnych stanowiskach
  • dyspozycyjność na długi okres czasu
  • prawo jazdy (lub własne zakwaterowanie w okolicach Holten)

Co oferujemy?

  • Tygodniowe wynagrodzenie
  • Opiekę polskiego koordynatora
  • Możliwość ubezpieczenie
  • Przy dobrym funkcjonowaniu praca na dłuższy okres czasu

Będziesz pracować w Muller Fresh Food Logistics, jednym z wiodących dostawców usług logistycznych w zakresie magazynowania i dystrybucji chłodniczej produktów spożywczych. Firma dostarcza codziennie z kilku lokalizacji do różnych detalistów, hurtowników i kanałów gastronomicznych w ramach swojej sieci dystrybucji w krajach Beneluksu.

Jeśli masz więcej pytań skontaktuj się z nami. Z chęcią udzielimy wszystkich informacji.

7251 KP Vorden

Tel: 0682314265