Pomóż mi znaleźć pracę!

Prześlij nam swoje dane

Skontaktujemy się z Tobą bezpośrednio, aby pomóc Ci znaleźć pracę!

Ten wakat został już obsadzony.

Niestety, nie można już ubiegać się o ten wakat, wakat został już zajęty.
(powrót) Szybko przejrzyj powiązane oferty pracy ' lub dodaj to ogłoszenie do ulubionych, a kto wie, ten wakat wkrótce będzie ponownie dostępny .

Szukasz fajnej pracy jako pracownik sprzątający na dziennej zmianie w przyjemnej firmie w Hengelo? Zatem zapoznaj się z naszą ofertą pracy jak najszybciej!

Opis stanowiska pracy

Jako pracownik sprzątający jesteś odpowiedzialny, wraz z kolegami, za czyszczenie 200 i 1000 litrowych beczek/materiałów przy użyciu opryskiwacza wysokociśnieniowego.

Beczki będą zdejmowane z ciężarówek za pomocą wózka widłowego. Dlatego posiadanie uprawnień na wózek widłowy jest dodatkowym atutem, ale na pewno nie koniecznością.

Następnie beczki trafiają na linię produkcyjną i przychodzą do czyszczenia. Do czyszczenia beczek będziesz używać różnych środków i materiałów. Ponadto sprawdzane są elementy wyposażenia beczek, które w razie potrzeby poddawane są przeglądowi.

Zadania są naprzemienne, tak by zapewnić Ci wystarczającą różnorodność w pracy.

Beczki mogą zawierać zarówno chemikalia, jak i produkty spożywcze, zanim zostaną wyczyszczone, dlatego przed rozpoczęciem pracy otrzymasz krótki kurs z zakresu bezpieczeństwa chemicznego, abyś wiedział, jak prawidłowo się z nimi obchodzić.

Będziesz pracować na dziennych zmianach w godzinach 07:30 - 16:30. Masz jedną godzinę przerwy dziennie.

Ponadto obowiązuje Cię 40-godzinny tydzień pracy. Ze względu na napięty czas w firmie, praca na pół etatu nie jest możliwa.

Kim jesteś?

  • Cenisz sobie jakość i obsługę oraz wiesz jak sprawnie wykonać zadanie;
  • Masz doświadczenie na podobnym stanowisku lub masz zamiłowanie do sprzątania;
  • Jesteś w dobrym zdrowiu fizycznym, gdyż jest to ciężka praca;
  • Oczywiście jesteś dostępny w pełnym wymiarze godzin.
  • Ponadto lubisz pracować w zespole
  • Rozmawiasz w języku angielskim w stopniu komunikatywnym
  • Posiadasz swoje zakwaterowanie w okolicach Hengelo (zakwaterowanie jest możliwe pod warunkiem że posiadasz prawo jazdy a własny środek transportu jest mile widziany)

Co oferujemy?

Co możemy zaproponować?

  • Oczywiście fajną pracę z miłymi kolegami;
  • Wynagrodzenie w wysokości około 11,- euro brutto za godzinę;
  • Kurs z zakresu chemii i bezpieczeństwa;
  • Przy dobrej współpracy pracę na dłuższy okres czasu.

O nas

Firma zajmuje się czyszczeniem pojemników, zarówno małych kanistrów, jak i średnich (200 litrów) i dużych (ibc, 1000 litrów). Mogły one zawierać wszystko, od (chemicznych) środków czystości po czekoladowe smarowidło. W firmie panuje dobra atmosfera i jest bardzo towarzysko.

Więcej informacji

Czy masz jakieś pytania lub chciałbyś przyjechać na spotkanie i przekonać się o tym osobiście? W takim razie skontaktuj się z nami dzwoniąc na podany numer telefonu lub po prostu zgłoś się poprzez przycisk aplikacyjny!

Chcesz dowiedzieć się więcej o wakacie? Proszę o kontakt:
Euro Planit EU

Monika Matubowska
Dienstenweg 1
7251 KP Vorden

Tel: 0682314265
E-mail: m.matubowska@mail.europlanit.nl