Szukasz pracy pełnej nowych wyzwań gdzie każdy dzień będzie się różnił od poprzedniego? Zapoznaj się z nasza nową ofertą pracy!!

Opis stanowiska pracy

Do twoich obowiązków będzie należało :

  • Praca w odlewni metalu
  • Wykonywanie okresowych i prewencyjnych przeglądów instalacji technicznych miedzy innymi sprężarek chłodniczych, instalacji pneumatycznych i hydraulicznych, wytwornicy pary, maszyn próżniowych
  • Identyfikowanie, analizowanie i rozwiązywanie błędów technicznych
  • Wdrażanie modyfikacji i ulepszeń technicznych
  • Praca jest w systemie 3- zmianowym

Kim jesteś?

Czego oczekujemy?

  • Doswiadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • Mile widziane wykształcenie techniczne (technik mechanik, elektromechanika)
  • Znajomości języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu umożliwiajacym swobodną komunikację
  • Dokładności, precyzji, samodzielności.

Co oferujemy?

Co możemy ci zaoferować?

  • Umowę o pracę na warunkach holenderskich.
  • Warunki finansowe do negocjacji na podstawie doświadczenia – zaproponuj!
  • Pracę na długi okres czasu.
  • Stawkę godzinową adekwatną do posiadanych kwalifikacji.
  • Opiekę polskiego koordynatora.

Nasz klient jest dostawcą wysokiej jakości komponentów żeliwnych dla klientów z sektora ciężarówek, silników, motoryzacji i rolnictwa. Własna linia formierska DISAmatic jest w stanie formować zarówno odlewy bezrdzeniowe jak i rdzeniowe oraz odlewać je z różnych materiałów wysokiej jakości.  Wysoka elastyczność organizacji i procesu oznacza, że produkty mogą być dostarczane zarówno w małych, jak i dużych seriach.

Czy wzbudziliśmy Twoje zainteresowanie? Chciałbyś otrzymać więcej informacji?

Koniecznie skontaktuj się z nami !!

7251 KP Vorden

Tel: 0682314265