Dla naszego klienta w Almelo poszukujemy otwartej i ambitnej osoby na stanowisko Inżynier Testu (Test Engineer). Masz wykształcenie w dziedzinie ICT lub lubisz pracować z komputerami w wolnym czasie? W takim razie zapoznaj się z naszą ofertą.

Opis stanowiska pracy

Jako inżynier testowy spełniasz ważną rolę. Jesteś ostatnim ogniwem w całym procesie montażu szafy serwerowej. Zapewne znasz w swoim otoczeniu kogoś, do kogo możesz się zwrócić z problemami teleinformatycznymi? Poszukujemy takiej osoby na stanowisko inżyniera ds. testów. Masz wykształcenie informatyczne lub lubisz pracować z komputerami dla przyjemności? Lubimy się z Tobą kontaktować.

Jako inżynier ds. testów pracujesz w dziale jakości i kontroli (QC). Na tym wydziale testowane są wyprodukowane serwery. Ma to na celu sprawdzenie, czy serwery spełniają wymagania specyfikacji;

Na podstawie wyników będziesz tropił błędy i usterki. W razie potrzeby wymienisz jakąś część. Pomyśl o dyskach twardych, procesorach, kartach FPGA, jednostkach dystrybucji zasilania, pamięci RAM i kartach sieciowych;

Oprócz błędu w sprzęcie, błąd może wystąpić również w oprogramowaniu. W tym przypadku również Twoim zadaniem jest wyśledzenie i rozwiązanie błędu;

Otrzymasz dużą swobodę w wykonywaniu swojej pracy i zawsze będziesz mógł liczyć na wiedzę doświadczonych kolegów. Ponadto oferujemy różne kursy szkoleniowe, dzięki którym można na bieżąco aktualizować swoją wiedzę;

Po sprawdzeniu serwera dopuszczasz go do transportu.

Kim jesteś?

  • Wykształcenie w zakresie ICT;
  • Doświadczenie w pracy w podobnym środowisku montażowym jest dodatkowym atutem;
  • Pracujesz dokładnie, masz oko do szczegółów i jesteś precyzyjny;
  • Podstawowa znajomość systemu Linux;
  • Ze względu na obciążenie pracą, obecnie pracujemy w systemie dwuzmianowym;
  • zaświadczenie o niekaralności

Co oferujemy?

  • Umowę o pracę na warunkach holenderskich.
  • Pracę na długi okres czasu.
  • Stawkę godzinową według CAO adekwatną do posiadanych kwalifikacji.
  • Opiekę polskiego koordynatora.
  • Możliwość rozwoju zawodowego,

ZT Systems jest amerykańską firmą, której siedziba mieści się w Secaucus (New Jersey). Produkują serwery do przechowywania danych. Serwery te znajdują się na całym świecie w centrach danych. Jeden z zakładów produkcyjnych znajduje się w Almelo. W sumie zatrudnionych jest około 600 pracowników. Jest to międzynarodowe środowisko, w którym pracuje wiele narodowości. Atmosfera jest przyjemna, a ZT Systems przywiązuje dużą wagę do ludzi, którzy tam pracują. Na przykład, istnieje szczegółowy program zapoznawczy i szkoleniowy. Istnieje również wiele możliwości rozwoju ze względu na wzrost, który jest w trakcie.

Jesteś zainteresowany powyższą ofertą bądź masz więcej pytań? Skontaktuj się z nami koniecznie!!

7251 KP Vorden

Tel: 0682314265