Dla naszego klienta w Enschede poszukujemy pracownika produkcji, przy mięsie

Opis stanowiska pracy

Do obowiązków będzie należało

  • pakowanie mięsa ; praca na taśmie, ważenie, układanie na paletach i inne prace produkcyjne (bez rzeźni)
  • praca w temperaturze 3-6 stopni;

Poszukujemy również pracowników ekspedycji!

Kim jesteś?

Wymagamy:

  • chęci do pracy
  • minimalnego doświadczenia w pracy produkcyjnej

Co oferujemy?

Co możemy ci zaoferować:

  • Praca na holenderskich warunkach na długi okres czasu

  • Wynagrodzenie w systemie tygodniowym

  • Zakwaterowanie oraz ubezpieczenie zdrowotne

  • Dojazd do pracy

  • Opiekę polskich koordynatorów na miejscu

Jesteś pierwszy raz w Holandii? Nie ma problemu ! Pomożemy załatwić ci wszystkie formalności związane z rozpoczęciem pracy w Holandii!

O nas

Firma jest dostawcą mięsa na terenie całej Europy.

Zainteresowała cię ta oferta? Masz więcej pytań? Koniecznie skontaktuj się z nami!

7251 KP Vorden

Tel: +31682314265