Czy jesteś zafascynowany technologią i chciałbyś zaangażować się w trudne projekty, przyczyniając się do zrównoważonej przyszłości? Jeśli tak, to teraz masz okazję aplikować na stanowisko Inżyniera uruchomień!

Opis stanowiska pracy

Jako Inżynier uruchomień rozpoczynasz pracę w dynamicznym środowisku produkcyjnym w Almere, gdzie przeprowadzasz testy naszych systemów i zdobywasz szeroką wiedzę na temat naszych doskonałych produktów. Po solidnym okresie wprowadzenia, będziesz samodzielnie pracować, jednocześnie blisko współpracując z utalentowanymi kolegami i ekspertami z różnych dziedzin. Będziesz zaangażowany w projekty zarówno na poziomie krajowym, jak i międzynarodowym, gdzie będziesz odpowiedzialny za udane uruchomienie, zarządzanie, konserwację i testowanie naszych zaawansowanych systemów. Jako specjalista w rozwiązywaniu skomplikowanych problemów, będziesz pełnił rolę kluczowego punktu kontaktowego zarówno wewnętrznie, jak i na zewnątrz.

Oto niektóre z Twoich zadań:

  • Uruchamianie naszych systemów magazynowania energii na miejscu i zapewnienie ich prawidłowej integracji w ramach projektu.
  • Kontrolowanie i monitorowanie jakości produktu podczas procesu produkcji zarówno na miejscu, jak i w naszej fabryce w Almere.
  • Kierowanie i nadzorowanie pracy (asystentów) montażystów.
  • Tworzenie raportów (technicznych) dotyczących przeprowadzonych działań, inspekcji, pomiarów i wykrytych odchyleń.
  • Bycie głównym kontaktem dla klienta podczas realizacji projektów na miejscu.
  • Analizowanie i rozwiązywanie problemów technicznych (w razie potrzeby we współpracy z innymi podmiotami).
  • Wykonywanie pomiarów i testów na instalacjach elektrycznych.
  • Udzielanie zdalnego wsparcia klientom za pomocą systemów sterowania.

Aby doskonale wpasować się w nasz zespół, oczekujemy od kandydatów:

  • Wykształcenia w dziedzinie elektrotechniki oraz doświadczenia zawodowego w tej dziedzinie.
  • Posiadania praktycznej wiedzy i umiejętności z zakresu systemów PLC i/lub oprogramowania wbudowanego.
  • Preferowane posiadanie odpowiednich certyfikatów, takich jak VP niskiego i wysokiego napięcia.
  • Komunikatywności, skupienia na wynikach, umiejętności pracy zespołowej i dbałości o jakość.
  • Dobrej znajomości języka angielskiego zarówno w mowie, jak i piśmie.
  • Elastyczności i posiadania prawa jazdy ze względu na częste wyjazdy na projekty.

Co oferujemy?

Oprócz konkurencyjnego wynagrodzenia, które zostanie ustalone podczas rozmowy rekrutacyjnej, oferujemy Ci:

  • Samodzielne i odpowiedzialne stanowisko pracy, które daje Ci możliwość wniesienia własnego wkładu i realizowania nowych pomysłów oraz inicjatyw. Doceniamy przedsiębiorczość i zachęcamy do rozwijania swojego potencjału.
  • Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą, skoncentrowaną na zdobywaniu rynku i przemianie energetycznej. Będziesz częścią tego ekscytującego procesu i będziesz mieć szansę wpływać na przyszłość branży.
  • Praca odbywa się w przyjemnej, otwartej i nieformalnej atmosferze. Oprócz wykonywania zadań zawodowych, organizujemy różnorodne aktywności, takie jak mecze Almere City, Escape room, quizy online itp. Wierzymy, że równowaga między pracą a życiem prywatnym jest kluczowa dla sukcesu i satysfakcji zawodowej.
  • Oferujemy również kompleksowy pakiet świadczeń socjalnych, który zapewnia Ci poczucie bezpieczeństwa i zabezpieczenia. Dodatkowo, stawiamy na rozwój naszych pracowników i oferujemy szkolenia oraz możliwość kontynuowania własnego rozwoju zawodowego.

Jesteśmy przekonani, że nasza oferta pracy spełni Twoje oczekiwania i stworzy inspirujące środowisko do rozwoju i osiągania sukcesów.

Nasz klient zlokalizowany jest Almere i specjalizuje się w rozwiązaniach z zakresu energii i elektrotechniki. Koncentruje się na przyszłościowej transformacji energetycznej, oferując zrównoważone i zaawansowane technologicznie rozwiązania dla różnych sektorów. Posiada dynamiczne środowisko produkcyjne, w którym rozwijają się i testują innowacyjne systemy energii odnawialnej. Działając zarówno na rynku krajowym, jak i międzynarodowym, firma ta dąży do tworzenia bardziej efektywnych, bezpiecznych i inteligentnych sieci energetycznych.

Jeśli jesteś zainteresowany/-a, nie czekaj dłużej! Skontaktuj się z nami, zadzwoń pod podany numer telefonu lub prześlij nam swoje CV, a my skontaktujemy się z Tobą!

Monika 0031 682314265

7251 KP Vorden

Tel: +31682314265