Czy chciałbyś zaangażować się w prace techniczne i być jednym z odpowiedzialnych za zapewnienie elektryczności w każdym domu w Holandii? Dołącz do naszego zespołu jako monter transformatorów w firmie z siedzibą w Almere!

Opis stanowiska pracy

Co będziesz robić?

Jako monter będziesz aktywnie uczestniczyć w montażu i składaniu naszych transformatorów, dzięki czemu dostarczamy energię elektryczną na terenie całej Holandii. Podczas montażu transformatora będziesz pracować zarówno z napięciem niskim, jak i średnim.

Twoje obowiązki będą obejmowały między innymi:

  • Kontrola materiałów, części, rysunków i narzędzi;
  • Samodzielne wykonywanie prac montażowych, takich jak montaż oświetlenia, okablowanie, wstępny montaż regałów i montaż końcowy;
  •  Będziesz pracował/-a na podstawie rysunków technicznych i instrukcji
  • Przeprowadzanie kontroli i w razie potrzeby omawianie ich z głównym kierownikiem;
  • Nadzór nad porządkiem, czystością oraz przepisami bezpieczeństwa i higieny pracy;

Wspólnie z kolegami monterami dbasz o wysoką jakość końcowego produktu. Jeśli napotkasz trudności, twój team jest gotowy natychmiast do współpracy, abyście razem rozwiązali wszelkie problemy.

Kim jesteś?

Czego oczekujemy od kandydatów?

  • Wykształcenia technicznego w dziedzinie elektryki, elektrotechniki, automatyki, energii odnawialnej lub pokrewnych. (Jeśli dopiero ukończyłeś szkołę i nie masz doświadczenia nie wahaj się i wyślij swoje zgłoszenie !! )
  • Doświadczenie w montażu
  • Znajomość elektrotechniki i umiejętność czytania schematów elektrycznych.
  • Umiejętność samodzielnego wykonywania prac montażowych zgodnie z instrukcjami.
  • Umiejętność pracy zespołowej i efektywnej komunikacji.
  • Podstawowa znajomość systemów sterowania, w tym PLC (mile widziene) .
  • Dobra znajomość języka angielskiego;
  • A dodatkowo oko do szczegółów i jesteś ciekawy nowych osiągnięć technicznych.

Wymagane prawo jazdy (własny transport mile widziany)

Co oferujemy?

Mamy dla Ciebie pracę pełną pasji i wyzwań w nowoczesnej firmie, która dynamicznie się rozwija. To otwiera przed Tobą wiele możliwości rozwoju zawodowego. Oprócz konkurencyjnego wynagrodzenia (ustalanego na podstwie twojej wiedzy i twojego doświadczenia)  oferujemy przyjazne środowisko pracy. Dbamy nie tylko o pracę, ale również o relaks i przyjemność. W zespole pełnym zdeterminowanych i profesjonalnych kolegów będziesz mógł pełnić swój potencjał i wspólnie budować zrównoważoną przyszłość.

Jeżeli na początku potrzebujesz zakwaterowania, możesz na nas liczyć!

Skontaktuj się z nami, a chętnie przedstawimy Ci wszystkie szczegółowe informacje.

Wiodący gracz w sektorze magazynowania energii, koncentruje się na rozwoju, produkcji i instalacji szerokiej gamy modułowych systemów magazynowania energii. Od firm energetycznych i operatorów sieci po producentów i sprzedawców energii odnawialnej, a także dostawców usług ładowania pojazdów elektrycznych i gigantów przemysłowych - zaawansowane rozwiązania napędzają transformację energetyczną. Teraz poszukują zmotywowanego montera urządzeń energetyki odnawialnej, który dołączy do ich dynamicznego zespołu.

Jeśli jesteś zainteresowany/-a, nie czekaj dłużej! Skontaktuj się z nami, zadzwoń pod podany numer telefonu lub prześlij nam swoje CV, a my skontaktujemy się z Tobą!

Monika 0031 682314265

7251 KP Vorden

Tel: +31682314265