Dla naszego klienta w miejscowości Brummen poszukujemy doświadczonego piaskarza. Jeśli interesuje Cię praca w dynamicznym zespole i posiadasz odpowiednie kwalifikacje, zapraszamy do aplikowania na stanowisko.

Opis stanowiska pracy

Praca polega głównie na piaskowaniu przedmiotów metalowych w kabinie do piaskowania i/lub matowaniu części nieżelaznych w kabinie do matowania.

Do obowiązków będzie  należało:

  • Przygotowywanie powierzchni do piaskowania
  • Obsługa maszyn piaskarskich i narzędzi ręcznych
  • Utrzymywanie porządku i czystości na stanowisku pracy oraz w miejscach gdzie wykonywane są prace piaskarskie
  • Praca w zespole z innymi pracownikami

Kim jesteś?

Oczekujemy:

  • Znajomości języka angielskiego lub holenderskiego w stopniu dobrym
  • Doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Motywacji do pracy i dobrej organizacji
  • Samodzielności
  • Prawa jazdy oraz własny transport

Co oferujemy?

Co możemy zaoferować:

  • Umowę o pracę na holenderskich warunkach.
  • Stawkę w zależności od doświadczenia
  • Ubezpieczenie zdrowotne
  • Przy dobrym funkcjonowaniu pracę na długi okres czasu
  • Możliwość zakwaterowania (własny transport wymagany)
  • Opiekę polskiego koordynatora
  • Pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia doświadczenia w branży

Firma specjalizuje się w dziedzinie nakładania technicznie wysokiej jakości powłok z tworzyw sztucznych na metale. Jest tu +/- 30 pracowników i panuje nieformalna atmosfera. Firma zajmuje się przetwarzaniem różnych produktów, takich jak rurosiągów wodnych, lampy i części dla firm zajmujących się budową maszyn.

Czy wzbudziliśmy Twoje zainteresowanie? Chciałbyś otrzymać więcej informacji?

Możesz skontaktować się z nami pod numerem +31 (0)682314265  lub wysłać wiadomość e-mail na adres m.matubowska@europlanit.nl

7251 KP Vorden

Tel: +31682314265